REŠTAURÁCIA DUVOX

Milí naši zákazníci,

z dôvodu aktuálnej situácie Vám bude naša reštaurácia od štvrtka 15.10.2020 k dispozícii v otváracej dobe :

Pon-Pia: 8:00-20:00, So-Ne: 11:00-20:00.

Obedové menu, obľúbené jedlo a PIZZU si môžete objednať telefonicky na čísle 0915 415 618 a prevziať v reštaurácii alebo konzumovať na terase.

Objednávku Vám tiež radi doručíme priamo domov.

Ponúkame Vám aj možnosť  KÁVY SO SEBOU a nealko nápoje podľa ponuky.

Tešíme sa na Vašu návštevu!


Zavrieť

Duvox reštaurácia

Vitajte

"Nepýtaj sa, čo môžeš spraviť pre svoju krajinu. Opýtaj sa, čo je dnes na obed.
Orson Welles

DNEŠNÉ MENU

Čo dobré si dáte dnes na obed?
Vyberte si z našej dennej ponuky
zo 4 jedál. 
Pracovné dni od 10:00 do 14:00.

Pozrite si fotky dnešného menu online.

Svadby v Duvoxe

Svadby a oslavy:
presvetlená spoločenská sála,
kapacita cca 100 ľudí,
slávnostné menu,
a príjemna oblsuha.

info@duvox.sk
+421 915 415 618
+421 908 289 212

PONDELOK 19.10.2020

UTOROK 20.10.2020

STREDA 21.10.2020

ŠTVRTOK 22.10.2020

PIATOK 23.10.2020

SOBOTA 24.10.2020

reštaurácia & penzión & terasa

DUVOX reštauráciu nájdete v malebnej obci Kriváň, ktorú obklopujú členité kopce Poľany. Tento kraj je známy svojou svojráznosťou a pohostinnosťou o čom svedčí aj jedinečnosť a útulnosť našej rodinnej reštaurácie. Ochutnať môžete tradičné domáce pokrmy, regionálne špeciality, ale aj jedlá svetovej kuchyne. Neoddeliteľnou súčasťou chutného jedla je samozrejme výber kvalitných vín, lahodná káva alebo osviežujúce, či hrejivé sezónne nápoje. Na svoje si prídu aj naši najmenší v pohodlí detského kútika s ponukou vyhľadávaných maškŕt.

miestnosť & občerstvenie & catering

Vďaka veľkoplošným oknám je priestranná spoločenská miestnosť celoročne presvetlená, čo dáva praktické využitie pre firemné školenia, konferencie a workshopy. Medzi doplnkové služby patrí zapožičanie dataprojektora,

ozvučenia a možnosť zabezpečiť občerstvenie formou obedov z dennej ponuky alebo podľa vopred dohodnutej objednávky. Mimo priestorov našej reštaurácie taktiež ponúkame cateringové služby.

spoločenská sála & reštaurácia & tanečný parket

Okrem štandardných priestorov prístupných pre denné stravovanie, reštaurácia Duvox disponuje priestrannou spoločenskou sálou, ktorá poskytuje pohodlné stolovanie pre cca 100 ľudí, pričom ponecháva k dispozícii zákutie pre živú hudbu a tanečný parket. Čisto biele prevedenie priestoru spoločenskej sály ponúka neobmedzené možnosti pre realizáciu vysnívanej svadobnej výzdoby. 

Pre mladomanželov máme pripravenú ponuku slávnostného menu, alebo si môžu pri osobnom stretnutí vyskladať im na mieru šité menu podľa vlastných predstáv doplnené rautom. Prestieranie a farebná výzdoba stolov je prispôsobená Vášmu prianiu v klasickom alebo trendovom modernom štýle.
Pre viac info nás kontakntujte na

0908 289 212.

Zajednajte si priestor už dnes

Reštauráciu máme pre Vás otvorenú v pondelok až piatok od 8:00 – 22:00 cez víkend od 11:00 – 22:00. Okrem týchto štandardných hodín sprístupňujeme priestory reštaurácie a spoločenskej sály výhradne prostredníctvom objednávky. Rezerváciu stola alebo priestoru spoločenskej sály a objednávky jedál prijímame na telefónnom čísle 0908 289 212.

donáška priamo do sídla Vašej spoločnosti

Počas pracovných dní umožňujeme firmám dovoz vopred objednaného jedla priamo do sídla spoločnosti v dohodnutom čase. Ak máte záujem získať bližšie informácie o donáškovej službe, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0908 289 212.

špeciality & pizza & miešané drinky

 

 

Raňajkové menu / Breakfast menuPolievky / SoupsHlavné jedlá / Main CoursesJedlá z hydiny / Poultry dishesJedlá z bravčovinyJedlá z hovädziny / Beef dishesBezmäsité jedlá / Vegetarian dishesJedlá z rýb / FishCestovinové jedlá / PastaŠaláty / SaladDetské menu / Kids menuPrílohy / SidesMalé šatály a kompóty / Salad and compotePrídavky k jedlám / ExtraDezerty / DesertsPizza - paradajkový základPizza - smotanový základChuťovky k pivuPrilohy na PIZZUHlavné jedlá sú kalkulované s odporúčanou prílohou, ktorú je možno na želanie ľubovoľne zmeniť. Uvedená cena jedla je konečná s prílohou.Čísla v zátvorkách uvádzajú možné alergény! Zoznam alergénov:Prajeme Vám dobrú chuť!