Duvox reštaurácia

Vitajte

"Nepýtaj sa, čo môžeš spraviť pre svoju krajinu. Opýtaj sa, čo je dnes na obed.
Orson Welles

DNEŠNÉ MENU

Čo dobré si dáte dnes na obed?
Vyberte si z našej dennej ponuky
zo 4 jedál. 
Pracovné dni od 10:00 do 14:00.

Pozrite si fotky dnešného menu online.

Svadby v Duvoxe

Svadby a oslavy:
presvetlená spoločenská sála,
kapacita cca 100 ľudí,
slávnostné menu,
a príjemna oblsuha.

info@duvox.sk
+421 915 415 618
+421 908 289 212

PONDELOK 15.07.2024

UTOROK 16.07.2024

STREDA 17.07.2024

ŠTVRTOK 18.07.2024

PIATOK 19.07.2024

SOBOTA 20.07.2024

reštaurácia & penzión & terasa

DUVOX reštauráciu nájdete v malebnej obci Kriváň, ktorú obklopujú členité kopce Poľany. Tento kraj je známy svojou svojráznosťou a pohostinnosťou o čom svedčí aj jedinečnosť a útulnosť našej rodinnej reštaurácie. Ochutnať môžete tradičné domáce pokrmy, regionálne špeciality, ale aj jedlá svetovej kuchyne. Neoddeliteľnou súčasťou chutného jedla je samozrejme výber kvalitných vín, lahodná káva alebo osviežujúce, či hrejivé sezónne nápoje. Na svoje si prídu aj naši najmenší v pohodlí detského kútika s ponukou vyhľadávaných maškŕt.

miestnosť & občerstvenie & catering

Vďaka veľkoplošným oknám je priestranná spoločenská miestnosť celoročne presvetlená, čo dáva praktické využitie pre firemné školenia, konferencie a workshopy. Medzi doplnkové služby patrí zapožičanie dataprojektora,

ozvučenia a možnosť zabezpečiť občerstvenie formou obedov z dennej ponuky alebo podľa vopred dohodnutej objednávky. Mimo priestorov našej reštaurácie taktiež ponúkame cateringové služby.

spoločenská sála & reštaurácia & tanečný parket

Okrem štandardných priestorov prístupných pre denné stravovanie, reštaurácia Duvox disponuje priestrannou spoločenskou sálou, ktorá poskytuje pohodlné stolovanie pre cca 100 ľudí, pričom ponecháva k dispozícii zákutie pre živú hudbu a tanečný parket. Čisto biele prevedenie priestoru spoločenskej sály ponúka neobmedzené možnosti pre realizáciu vysnívanej svadobnej výzdoby. 

Pre mladomanželov máme pripravenú ponuku slávnostného menu, alebo si môžu pri osobnom stretnutí vyskladať im na mieru šité menu podľa vlastných predstáv doplnené rautom. Prestieranie a farebná výzdoba stolov je prispôsobená Vášmu prianiu v klasickom alebo trendovom modernom štýle.
Pre viac info nás kontakntujte na

0908 289 212.

Zajednajte si priestor už dnes

Reštauráciu máme pre Vás otvorenú v pondelok až piatok od 8:00 – 22:00 cez víkend od 11:00 – 22:00. Okrem týchto štandardných hodín sprístupňujeme priestory reštaurácie a spoločenskej sály výhradne prostredníctvom objednávky. Rezerváciu stola alebo priestoru spoločenskej sály a objednávky jedál prijímame na telefónnom čísle 0908 289 212.

donáška priamo do sídla Vašej spoločnosti

Počas pracovných dní umožňujeme firmám dovoz vopred objednaného jedla priamo do sídla spoločnosti v dohodnutom čase. Ak máte záujem získať bližšie informácie o donáškovej službe, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0908 289 212.

špeciality & pizza & miešané drinky

 

 

Raňajkové menuPolievkyHlavné jedláJedlá z hydinyJedlá z bravčovinyJedlá z hovädzinyBezmäsité jedláJedlá z rýbCestovinové jedláŠalátyDetské menuPrílohyMalé šatály a kompótyPrídavky k jedlámDezertyPizza - paradajkový základPizza - smotanový základPizzové pochúťkyPrilohy na PIZZUHlavné jedlá sú kalkulované s odporúčanou prílohou, ktorú je možno na želanie ľubovoľne zmeniť. Uvedená cena jedla je konečná s prílohou.Čísla v zátvorkách uvádzajú možné alergény! Zoznam alergénov:Prajeme Vám dobrú chuť!